Banyonuzu güzelleştirin


 Banyonuzu birkaç küçük dokunuşla yenileyebilirsiniz.
Doğal ortam yaratın.Doğal bir ortamda yıkanıyor gibi hissetmek istiyorsanız,küvetinizin bir köşesine yumuşak dokulu taş yerleştirebilir,mumlar,kokulu natürel sabunlar,doğal renklerde havlularla banyonuzun dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.Sepetler,doğal lif ve fırçalar da doğal dokunun bir parçası....Dekorasyon tarzınızı belirleyin:Modern,vintage, art deco.,country..Kimi zaman vintage bir banyonuzu modern mobilyalarla tamamlayabilirsiniz.
Art deco banyo
Banyonuza renk katın.Banyonuzda açık ve soft renkler genişlik hissi ve rahatlık verecektir.Canlı renkleri aksesuarlarda kullanın.Şık bir siyah-beyaz banyoya patlıcan rengi aksesularlar veya havlularla renklendirerek çarpıcı bir hava yaratın.
Depolama üniteleri
Banyonuza işlevseliğin yanısıra şık depolama üniteleriyle mükemmel bir ortama dönüştürün.Havlularınızı ve tuvalet malzemelerini saklamak için şık,modern depolama ünitelerini tercih ediniz.Bakınız:Şık banyo dolapları
Desen kullanımı:Düz renklerdeki bir banyoya  desen  kullanarak  kişilik kazandırın. Desenli duş perdesiyle basit bir banyonun havasını değiştirebilirsiniz.
Ayna,aplik ve banyo aksesuarları:
Ayna ve aplikler banyonuzun havasını bir anda değiştirecektir.

Şık banyo tasarımı Modern çini,lavabo,küvet,duşakabin kullanarak şık,zarif bir düzen oluşturun.Bakınız:banyo tasarım fikirleri ve aksesuarları